| Ražotāja daļas numurs : | 76303WS 008500 |
|---|---|
| RoHs statuss : | |
| Ražotājs / zīmols : | Belden |
| Krājumu stāvoklis : | - |
| Apraksts : | CABLE 3CON 22AWG CHROM SHLD 500' |
| Nosūtīt no : | Honkonga |
| Datu lapas : | 76303WS 008500(1).pdf76303WS 008500(2).pdf |
| Sūtīšanas ceļš : | DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS |
| Daļa Nr | 76303WS 008500 |
|---|---|
| Ražotājs | Belden |
| Apraksts | CABLE 3CON 22AWG CHROM SHLD 500' |
| Svina bezmaksas statuss / RoHS statuss | |
| Pieejamais daudzums | Noliktavā |
| Datu lapas | 76303WS 008500(1).pdf76303WS 008500(2).pdf |
| Wire Gauge | 22 AWG |
| spriegums | 300 V |
| Izmantošana | - |
| Aizsardzības veids | Foil, Spiral |
| Shield Materiāls | Aluminum; Copper, Tinned |
| Vairoga pārklājums | 100%, 90% |
| Sērija | MachFlex™ |
| Vērtējumi | - |
| Iesaiņojums | Spool |
| Darbības temperatūra | - |
| Diriģentu skaits | 3 |
| Garums | 500.0 (152.4m) |
| Jakas krāsa | Chrome |
| Jaka (izolācija) Biezums | 0.0400" (1.016mm) |
| Jaka (Izolācija) Materiāls | Poly-Vinyl Chloride (PVC) |
| Jaka (izolācija) diametrs | 0.217" (5.51mm) |
| Iespējas | Oil Resistant |
| Diriģents | 19/34 |
| Dzīslu materiāls | Copper, Tinned |
| Dzīslas izolācija | Poly-Vinyl Chloride (PVC) |
| Kabeļa tips | Multi-Conductor |
| Pamatprodukta numurs | 76303WS |







FINISHED HEX NUT, 3/8-16, 316 ST
CABLE 3CON 22AWG CHROM SHLD 100'
HARD HAT EMBLEM
FINISHED HEX NUT, 1/2-13, 316 ST
CABLE 4COND 22AWG CHRM SHD 1000'
FINISHED HEX NUT, 5/16-18, 316 S
CABLE 4CON 22AWG CHROM SHLD 500'

CABLE 2CON 22AWG CHROM SHLD 500'
CABLE 4CON 22AWG CHROM SHLD 100'
CABLE 3COND 22AWG CHRM SHD 1000'